Pasja, profesjonalizm i perfekcja
– dzięki nim tworzymy lepszą przyszłość dla Ciebie!

Centrum handlowo-usługowe w Malborku

Firma DC PROJECT rozpoczęła realizację budowy kompleksu handlowo – usługowego w Malborku przy ul. Głowackiego 2. Obiekt DC PROJECT położony będzie w doskonałej lokalizacji przy drodze krajowej nr 55.

Centrum powstaje z rozbudowy zabytkowego budynku stanowiącego niegdyś miejski Etabillisment. Rozbudowa obejmuje powstanie nowych hall handlowych o łącznej powierzchni 1550 m². Będzie to jedyny tego typu kompleks w tej części miasta w samym centrum dzielnicy Wielbark. W dalszej południowej części Wielbark jest najbardziej dynamicznie rozbudowującą się dzielnicą miasta. Zabudowa powstaje w ramach rozwoju miasta na terenach byłego poligonu wojskowego. Dodatkowym atutem jest lokalizacja przy drodze, która komunikuje miasto z miejscowością Gościszewo stanowiącą tzw. Sypialnię Malborka.

Na terenie obiektu powstanie łącznie 1550 m² powierzchni handlowej. Na trzech  kondygnacjach obiektu powstaną lokale o zróżnicowanym metrażu – od 25 do 600 m2, zarówno o przeznaczeniu handlowym jak i biurowo-usługowym.

Obiekt będzie posiadał system komunikacji wewnętrznej z 72 miejscami parkingowymi. Dwa niezależne wjazdy umożliwią łatwą komunikację dla klientów jak i zaopatrzenia. Na zapleczu budynku usytuowana będzie rampa umożliwiająca rozładunek samochodów ciężarowych o dużych gabarytach.