Pasja, profesjonalizm i perfekcja
– dzięki nim tworzymy lepszą przyszłość dla Ciebie!

Budynek mieszkalny wielorodzinny w Nowej Wsi k. MalborkaProjekt realizowany w 2018 roku

Firma DC PROJECT realizuje w Malborku inwestycję polegającą na budowie bloku mieszkalnego wielorodzinnego. W dzielnicy Wielbark powstanie  5-kondygnacy budynek o funkcji mieszkaniowej wielorodzinnej posiadający 44 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach – największe do 64m2.

Budynek mieszkalny położony jest w spokojnej okolicy pozbawionej miejskiego zgiełku. Jest to doskonałe  miejsce dla młodych matek chcących spacerować ze swymi pociechami w pobliżu lasu z dala od zatłoczonych ulic. Seniorzy ceniący sobie spokój i ciszę z pewnością będą zadowoleni z dokonanego wyboru miejsca zamieszkania.

Zaletą lokalizacji jest możliwość aktywnego wypoczynku. Sprzyja temu biegnący nieopodal najdłuższy i jednocześnie najciekawszy szlak rowerowy w kierunku Powiśla. Połączenie szlaków leśnych i ścieżek  wzdłuż Nogatu to idealne miejsce spacerów, wycieczek rowerowych, uprawiania nordic walking czy biegania. Pobliska rzeka daje możliwość wypoczynku na kąpielisku miejskim wyposażonym w plażę, boiska do gry oraz sprzęt do uprawiania sportów wodnych. Dzięki dobrej komunikacji bez problemu dojedziemy do szkoły czy sklepu.

Inwestycja wyróżnia się nowoczesną infrastrukturą. Budynek wyposażony będzie w windy, garaż podziemny, pomieszczenia techniczne oraz komórki lokatorskie. Wszelkie rozwiązania architektoniczne zaprojektowano z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych. Zaplanowano także powstanie placu zabaw dla dzieci. Budynek wykonany będzie w całości z materiałów naturalnych, sprawdzonych w użytkowaniu pod względem ekologicznym.

Plan budynku, rzuty mieszkań

Antresola
Poddasze
Pietro II
Pietro I
Parter
Garaż